12.5. MOSELSKÉ RYZLINKY VIERMORGENHOF ZA AKČNÍ CENU POUZE V PREMIER MERCATU

MOSELSKÉ RYZLINKY VIERMORGENHOF ZA AKČNÍ CENU POUZE V PREMIER MERCATU

Viermorgenhof – Weingut Reinhard Molitor

Vinařství založené v roce 1974 ve městě Kinheim na pravém břehu řeky Mosely. Nicméně tradice výroby vín rodiny Molitor sahá až do 16. století. Na zhruba 6,5 hektarech strmých vinic nepěstují jen Riesling, ale i Rivaner nebo Weissburgunder. Ruční sběr, pečlivá selekce hroznů, poctivá práce ve sklepě a tradice a zkušenosti rodiny Molitor, to vše se odráží ve vysoké kvalitě vína ve sklence.

Riesling Kabinett trocken 2015 – nižší, zlatavě žlutá barva se zelenkavými odlesky, středně intenzivní aroma připomínající citrusové plody a zralé meruňky. Chuť je příjemně osvěžující, šťavnatá s patrnými tóny limetek a rynglí, středně dlouhý závěr s lehkou mineralitou a příjemnou kyselinkou.

Riesling Classic 2016 – zelenkavě žlutá barva se střední viskozitou, intenzivnější aroma s tóny zralého sadového a exotického ovoce. Chuť je elegantní, plnější, šťavnatá a příjemně ovocitá, v delší dochuti se projevuje svěží kyselinka vyvažující lehkou stopu zbytkového cukru.

Riesling Kabinett trocken 2015 cena 199,-

Riesling Classic 2016 cena 249,-

Napsali o nás

Nové bistro Premier Mercato v srdci Karlína

Nové bistro Premier Mercato v srdci Karlína

Nevaříme z polotovarů, používáme čerstvé kvalitní suroviny. Veškerá jídla, delikatesy i pochoutky z naší vlastní pekárny je možné vychutnat si na místě nebo odnést domů.

Zobrazit více

Nové bistro v Karlíně

Nové bistro v Karlíně

V Pobřežní ulici v Karlíně bylo otevřeno nové bistro s prodejnou delikates!

Těšit se můžete na snídaně, obědy a máme otevřeno až do večera, abyste se u nás mohli zastavit po cestě z práce na skleničku, na večeři nebo si nakoupit něco dobrého s sebou domů.

Zobrazit více
Copyright © 2017 Premier Mercato. All rights reserved.