Obchod

Pekárna

Čerstvé a křupavé pečivo z naší vlastní pekárny! Každý den pro vás pečeme ručně pletené housky, tradiční kváskový, pšeničný či bezlepkový chléb. Denně pro vás z našeho pečiva připravujeme skvělé sandwiche na snídani, oběd nebo svačinku. 

Dezerty

Skvostné bezlepkové dezerty, domácí buchty s tvarohem nebo povidly a koláče jako od maminky si u nás můžete dát  k snídani, ke kávě a nebo vám je zabalíme s sebou

Sýry

Je libo ochutnat sýr z anglonubijských koz? Vyzkoušejte produkty z farmy Krasolesí! Máte slabost pro ovčí sýry? Ve farmě Queseria 1605 ze španělské oblasti La Mancha ručně vyrábějí ovčí produkty již od roku 1605. Máme spoustu skvělých sýrů ke koupi i k ochutnání exkluzivně v našem karlínském obchodě!

Delikatesy

Castillo de Canena, Cinco Jotas, BehéčProsciuttificio San Michele. To jsou jen někteří z věhlasných dodavatelů našich výborných delikates. Věřte, že každý z nich je mistrem svého řemesla a jejich olivové oleje, šunky, salámy, zvěřinové a kachní paštičky vám přinesou geniální chuťové zážitky.

Lanýže

Lanýže. Lanýžové máslo. Lanýžový olej. Lanýžové pivo. Lanýžová grappa. Lanýžový salám. Lanýžový život. Pokud jste lanýžoví, uděláme vám radost, jelikož v našem karlínském obchodě najdete jen ty nejlepší lanýžové dobroty

Víno, destiláty a nealko

Díky unikátnímu spojení s distribuční společností Premier Wines & Spirits vám můžeme nabídnout bohatý výběr vín a destilátů z různých koutů světa. Přímo v našem karlínském obchodě si můžete vybrat z více než 500 druhů vín, destilátů a nealko nápojů. Vyzkoušejte kupříkladu Champagne Deutz, ušlechtilé rumy Flor de Caña , whisky Dubliner,  bourbon Rebel Yell, gin Gin Mare, vodku Stolichnaya, pálenky Baron Hildprandt, likéry Altfernet a Wilder z palírny Blatná nebo trendy limonády fritz-kola, toniky, přirodní sirupy a originální piva Two Tales a Isleña. Nevíte si rady s výběrem mezi tolika značkami? Ptejte se u naší zkušené obsluhy a nechte se inspirovat. 

Copyright © 2017 Premier Mercato. All rights reserved.